Deli Tools EDL92150 tolómérő 150mm (ezüst)
Cikkszám:
EDL92150
Nincs raktáron
A Deli ezüstszínű tolómérője képes mérni belső és külső méretét különböző tárgyaknak. Használható mélységek és távolságok mérésére is. A hibahatára nem haladja meg a 0,02 mm-t. A készülék hasznos lehet szűk részeken való méréshez is. Emellett magas minőségű kidolgozás jellemzi - tartós szénacélból készült. A tolómérő tökéletesen megfelel a háztartásban vagy a garázsban betöltött szerepének. Használható fémiparban, faiparban vagy ékszerkészítésben is. A mérőeszköznek van egy rözgítő csavarja is, amely meghúzva még nagyobb pontosságot garantál.
Nincs raktáron
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Manufacturer Deli
Model EDL92150
Color Silver
Weight 270g
Material Carbon steel
Measuring range 0-150 mm
Measurement accuracy 0.02 mm