Vellemann - VTSSC50N forrasztóállomás (kerámiabetétes) 48W - 150-420°C
Cikkszám:
VTSSC50N
Ez a Velleman forrasztóállomás kezdő és haladó szintű felhasználóknak egyaránt alkalmas. A forrasztóállomás szabályozható hőmérsékleti tartománya 150 és 420 ° C között van. A maximális 48 W teljesítmény mellett a forrasztópálca szinte minden forrasztási feladathoz alkalmazható, mind a finom PCB forrasztáshoz, mind a kábelek / csatlakozók forrasztásához
Jellemzők
  • kézi hőmérséklet-beállítás
  • bekapcsolt LED jelzése
  • be / ki kapcsolóval
  • kerámia fűtőelem
  • állvánnyal bal vagy jobb oldali használatra
  • standard csúcs (tartozékkal): BITC50N2: VTSSC50N (1,0 mm)
Műszaki adatok
  • max. fűtőteljesítmény forrasztópáka számára: 48W
  • tápegység: 230 VAC 50 Hz
  • hőmérsékleti tartomány: 150 - 420 ° C
  • alacsony feszültségű vas: 24 V
  • súly: 1,85 kg
  • méretek: 160 x 120 x 95 mm (állvány és vas nélkül)